Treeningud

Lasteaiad

Tantsupisik tegutseb erinevates lasteaedades nii Tallinnas kui ka Harjumaal. Lasteaedades pakume nii tantsulise liikumise, iluvõimlemise- kui ka lastejoogatrenne.

Koolinoored

Koolinoortele pakub Tantsupisik trenne nii erinevate koolide ruumides, aga ka spordihoonetes ja -saalides. Koolinoorte õppekava koosneb erinevatest tantsustiilidest ja tantsijad käivad ka võistlemas ja esinemas erinevatel festivalidel ja konkurssidel.

Mudilased

Tantsupisiku mudilastrennid on mõeldud neile, kes soovivad lasteaiaväliselt intensiivsemalt ja põhjalikumalt liikumistreeningutele keskenduda. Mudilastele pakume nii mudilastantsu kui ka iluvõimlemise- ja lastejoogatrenne erinevates spordihoonetes ja -saalides.

Täiskasvanud

Tantsupisik ootab enda juurde ka täiskasvanud harrastajaid. Täiskasvanute treeningud toimuvad meie Peetri filiaalis ja tantsida on võimalik show fusion, show latin ning heels stiilides.

Soolod-duod

2024. aasta sügisest alustab Tantsupisik ka eraldi soolode-duode ettevalmistamisega eelkõige võistlusteks ja festivalideks. Soolo-duotrennid toimuvad ainult Peetri filiaalis.