TÄISKASVANUD

Stuudio Tantsupisiku täiskasvanute treeningud toimuvad meie Peetri filiaalis, aadressil Küti tee 4, II korrus. Täiskasvanutele pakume tantsulise-fitnessi treeninguid E ja K kell 20:00 (55€/kuu) ning rasedusaegset joogat T kell 19:45 (40€/kuu).

Täiskasvanute showtants on 16+ vanuses naistele mõeldud treening, mille peamiseks eesmärgiks on hea enesetunde loomine läbi mõnusa ja intensiivse treeningu.

Trenni alustame intensiivse üldfüüsilise soojendusega, mis juba võhmale võtab. Põhiosa koosneb erinevatest tantsukavadest, mida me õpime ja läbi tantsime – kusjuures puudub tantsudel igasugune tantsutehniline osa, mis tähendab, et hakkama saab ka see, kellel igasugune tantsukogemus puudub. Põhiosas on suur rõhk ka lihastreeningul, mis on alati kas tantsulises võtmes või üles ehitatud paaris- ja grupiharjutustena. Treening lõppeb alati mõnusa lõdvestuse ja venitusega, et järgmise päeva lihaspinget maksimaalselt vähendada.

Lisaks heale tujule ja mõnusale enesetundele saab trennist ka uued sõbrannad kogu eluks!

Rasedusaegne jooga on venitusel ja lõdvestusel põhinev treening, mille eesmärgiks on hea enesetunde loomine läbi liikumise ja erinevatele füüsilistele valudele-muredele leevenduse otsimine. Tantsupisiku rasedusaegse jooga tund on n-ö ,,judgement-free zone”, kuhu ootame kõiki rasedaid al. 16ndast rasedusnädalast. Palume treenimisel silmas pidada enda arsti või ämmaemanda soovitusi.