BEEBIKOOL

Stuudio Tantsupisiku beebikooli tunnid toimuvad meie Peetri filiaalis, aadressil Küti tee 4, II korrus.

EMME-BEEBI VÕIMLEMINE

0-3k beebid – E kl 10:30

4-6k beebid – E kl 11:10

7-9k beebid – T kl 10:30

10-12k beebid – T kl 11:10

Emme-beebi võimlemistunni pikkus on 30 minutit – tunnis keskendume nii erinevatele võimlemisharjutustele, mida ema ja beebi saavad koos teha kui ka ainult beebile mõeldud harjutustele. Suur rõhk tunnis on loovusel ja vabal avastamisel – emme ja beebi saavad kasutada kõiki saalis asuvaid vahendeid, et erinevaid harjutusi õppida ja teha. Võimlemistunnid on kuutasupõhised (40€/kuu) või korratasupõhised (12€/kord).

 LIIKUMISTUND KOOS EMME-ISSIGA

1-3a lapsed koos emmedega – T kl 17:30
1-3a lapsed koos issidega – T kl 18:15

Liikumistund koos emme-issiga kestab 45 minutit ja  toimub muusika saatel.

Alustame soojendusharjutustest nii ringjoonel kui ka peegli ees. Tantsime vahvate lastelaulude järgi kergemaid tantsukesi ja õpime vahvaid akrobaatilisi elemente. Tunni lõpus toimub mõnus venitus-lõdvestus, mis keskendub nii lapsevanema kui ka lapse lihastele.

Tantsutund on kuutasupõhine (45€/kuu). 

Stuudio Tantsupisiku beebikooli tunde viib läbi treener Sandra.

Sandra on läbinud Tallinna Ülikooli beebide võimlemise koolitused nii 0-6 kuud kui ka 7-12 kuud vanuseastmes ning omab kehtivat treeneri kutsetunnistust (Tantsuspetsialist, tase 5). Sandra on läbinud ka TLÜ spordi baasainete ning Eesti Võimlemisliidu võimlemistreeneri koolitused. 

Lisaks enda peaerialale ülikoolis, omandab Sandra alushariduse pedagoogilisi teadmisi läbi vabaainete. Hoides end kursis erialase kirjandusega ja päevakohaste uurimustega, oskab ta tundides jagada ja õpetada kõige relevantsemat infot ja meetodeid.